Úvod > Spravodajstvo > Šport > Apokalypsa, zemetrasenie aj svet je v šoku, píšu médiá o neúčasti Talianska na MS vo futbale

Apokalypsa, zemetrasenie aj svet je v šoku, píšu médiá o neúčasti Talianska na MS vo futbale

Dalšie články v kategórií

MILÁNO 14. novembra (WebNoviny.sk) - Ohlasy svetových internetových médií na postup Švédska na úkor Talianska na majstrovstvá sveta 2018 vo futbale do Ruska.

Gazzetta dello Sport (Tal.): "Apokalypsa. Rozhodca nám v druhom zápase uprel jedenástku, no hostia si zaslúžili kopať dve. Nevyužité príležitosti, trochu smoly a žiadny strelený gól v priebehu 180 minút rozhodli, že do Ruska napokon idú Švédi."

Corriere della Sera (Tal.): "Taliansko - Švédsko 0:0! Addio Mondiale! My nejdeme na majstrovstvá sveta?! Historická blamáž na San Sire. Azúrové slzy a žlto-modrá radosť."

Tuttosport (Tal.): "Taliansko mimo MS po 60 rokoch. Neskórovali sme v baráži proti Švédsku, ktorému stačil na postup vlastný gól z prvého zápasu."

Odporúčame:
Expressen (Švéd.): "Svet je v šoku a my tiež. Cítim sa ako stopercentný Švéd, odkázal talianskym predkom John Guidetti."

Svenska Dagbladet (Švéd.): "Senzácia! Najťažšie vybojované majstrovstvá sveta v histórii. Lístok do Ruska má hodnotu 100 miliónov a možno aj zlata?"

UEFA.com: "Švédsko sa prebojovalo na majstrovstvá sveta po impozantnej hre v defenzíve. Chýbalo tam od roku 2006."

Daily Mail (Angl.): "Postup na majstrovstvá sveta máva rôzne podoby. Oslavujúci švédski hráči v bezbrehej nálade po záverečnom hvizde na San Sire prevrhli improvizované televízne štúdio Kanal 5 počas rozhovoru s trénerom Jannem Anderssonom neďaleko rohovej zastávky. Mikael Lustig predviedol bizarný tanec. radosti."

iDNES.cz (ČR): "Švédsky múr odolal, Taliani budú chýbať na majstrovstvách sveta prvýkrát od roku 1958."

Bild (Nem.): "Zlé pre futbalový svet, dobré pre Nemecko. Takto nejako sme si to predstavovali, zvyšok si musíme uhrať sami."

De Telegraaf (Hol.): "Švédi poslali Talianov do smútku."

Sport Expres (Rus.): "Božská komédia, zlyhanie Talianska."

L´Equipe: "Zemetrasenie v Taliansku, tentoraz futbalové."Viac k témam: futbal, kvalifikácia MS 2018, MS vo futbale 2018 v Rusku
Zdroj: Webnoviny.sk - Apokalypsa, zemetrasenie aj svet je v šoku, píšu médiá o neúčasti Talianska na MS vo futbale © SITA Všetky práva vyhradené.