Úvod > Ponuka práce > Manažment > Vedúci technickej kancelárie výroby (Ref. č.: 10012018)

Vedúci technickej kancelárie výroby (Ref. č.: 10012018)

Pracovná oblasť:
Manažment
V meste:
Piešťany
Možný termín nástupu:
ihneď / dohodou
Hlavný
Ponúkame:
1. stabilné zamestnanie v medzinárodne pôsobiacej spoločnosti

2. práca v tíme s kvalifikovanými a skúsenými odborníkmi

3. program vzdelávania podporujúci zvyšovanie kvalifikácie v odbore a odborný rast

4. zaujímavý sociálny program
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Ak Vás ponuka spoločnosti EKOM (www.ekom.sk) zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, rovnako tak v prípade záujmu o inú pracovnú pozíciu, zašlite prosím štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou na adresu spoločnosti na oddelenie ľudských zdrojov alebo e-mailom na adresu personal@ekom.sk.

Uchádzači o zamestnanie v spoločnosti EKOM, ktorí majú záujem byť evidovaní v databáze uchádzačov o zamestnanie, k svojej žiadosti o zamestnanie a profesijnému životopisu priložia svoj písomný „Súhlas dotknutej osoby so spracúvaním osobných údajov“ podľa § 11 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z., ktoré boli získané na účel výberového konania.

Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané výlučne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 12 mesiacov. Nevyžiadané dokumenty a žiadosti o prijatie do zamestnania bez uvedeného súhlasu skartujeme.

Odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky.
Spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou predovšetkým zdravotníckej techniky - bezmazných kompresorov a spracovaním tenkých plechov CNC technológiou.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
31.1.2018
Počet videní:
180