Úvod > Ponuka práce > Strojárstvo > Strojný zámočník - oprávar TIG

Strojný zámočník - oprávar TIG

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Strojárstvo
V meste:
Piešťany
Možný termín nástupu:
dohodou
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Ponúkaná mzda je v priemere od 803 do 1210 € mesačne brutto + variabilná zložka v závislosti od relevantných pracovných skúsenosti, výkonu a ďalších požiadaviek na danú pozíciu. Po skončení skúšobného obdobia možné prehodnotenie.Okrem istoty zamestnania, dobrého ohodnotenia a zaujímavej práce, u nás Ťa ešte očakáva:

- práca na projektoch, ktoré posúvajú hranice možného v zábavnom priemysle vždy o métu vyššie

- finančné odmeny pri významných jubileách

- zamestnanecké pôžičky

- príspevok na letnú dovolenku

- príspevok na zimnú dovolenku

- odkúpenie materiálu od spoločnosti za výhodných podmienok

- využívanie výrobných možností spoločnosti za výhodných podmienok

- bezplatné výpožičky náradia

- odkúpenie vyradeného majetku spoločnosti za výhodných podmienok

- flexibilný pracovný čas (administratívne pozície)

- jazykové vzdelávanie (administratívne pozície)

- možnosť hrať v hokejovom a kolkárskom tíme a účasť na ostatných športových aktivitách

- možnosť výhodného ubytovania v areáli spoločnosti

- stravovanie v modernom stravovacom zariadení len za 0,70 €.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
min. 3,54 €/hod. brtto + variabilná zložka (prémie, príplatky, bonusy, osobné ohodnotenie, príspevky na dovolenky, mimor.odmeny a pod.)
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Vašu žiadosť a štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na e-mail: personalne@stakotra.sk.Vzhľadom k veľkému počtu žiadosti si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Dávam súhlas spoločnosti Stakotra Manufacturing, s.r.o. na dobu neurčitú so spracovaním osobných údajov, za účelom zaradenia svojich zaslaných dokumentov do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.
O spoločnosti:
Spoločnosť STAKOTRA MANUFACTURING, s.r.o. je svetovým lídrom v oblasti výroby dynamicky zaťažovaných konštrukcií, predovšetkým konštrukcií dráh do zábavných parkov, dráh pre dopravné systémy na prepravu ľudí, tzv. monoraily a výroby samostatných vlakov.
Za svoju - takmer 30-ročnú – históriu sa vyprofilovala na vyhľadávaného dodávateľa komponentov pre zábavný priemysel po celom svete – Japonsko, Brazília, USA, SAE, Austrália, Čína, Vietnam – to je iba zlomok z destinácií, v ktorých je možné obdivovať výsledky našej práce, z ktorých viaceré si vďaka výnimočnosti zaslúžili miesto v Guinnessovej knihe rekordov.
Stručný popis našich úspechov:
- z ôsmich najrýchlejších roller coasterov na svete bolo šesť vyrobených v našej spoločnosti, vrátane troch najrýchlejších na svete;
- z ôsmich najvyšších roller coasterov na svete bolo šesť vyrobených v našej spoločnosti, vrátane piatich najvyšších na svete;
- zo siedmich roller coasterov s najdlhším voľným pádom na svete, štyri boli vyrobené v našej spoločnosti, vrátane štyroch najdlhších na svete.
Dosahovanie všetkých týchto mét a rekordov by však nebolo možné bez skúsených pracovníkov, ktorí dokážu pretaviť svoju snahu a vášeň pre tento segment do výnimočných produktov – preto hľadáme práve Teba – zanieteného pracovníka, ktorý rozšíri náš tím.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
13.6.2018
Počet videní:
132