Úvod > Ponuka práce > Administratíva > Mzdová účtovníčka

Mzdová účtovníčka

Pracovná oblasť:
Administratíva
V meste:
Piešťany
Možný termín nástupu:
Dohodou
Hlavný
Ponúkame:
- pravidlené zvyšovanie platu, koncoročné odmeny

- zaučenie starším kolegom, pravidlené vzdelávanie

- práca v perfektnom kolektíve

- stravovanie zabezpečené priamo v areály

- stabilná a rozvíjajúca sa firma, sociálne istoty
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Dohodou, podľa skúseností a praxe
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku na e-mail: vrtikova@empiriask.sk.

Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Odborný veľkoobchod s 26 - ročným pôsobením na slovenskom trhu so zameraním na technické poradenstvo a predaj tovarov v oblasti voda, kúrenie, plyn, sanitárna keramika pre montážne firmy.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
7.12.2017