Úvod > Ponuka práce > Strojárstvo > Montážny pracovník/montážna pracovníčka - Bicykle

Montážny pracovník/montážna pracovníčka - Bicykle

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Strojárstvo
V meste:
Piešťany
Možný termín nástupu:
dohodou
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Čo v KELLYS BIKE tíme získaš?• Najdôležitejší je pre nás vynikajúci tím a pohodové pracovné prostredie. Pracujeme v klimatizovaných/vykurovaných priestoroch našej výroby, výhodou je pre Teba jednozmenná prevádzka.

• Budeš pracovať pre stabilnú dynamickú slovenskú športovú značku, ktorá je úspešná po celom svete.

• Automaticky získaš zľavy na naše bicykle a cyklodoplnky. Priprav sa na nasledujúcu sezónu v predstihu!

• Samozrejmosťou je zabezpečený pitný režim a príspevok na stravovanie.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Ak ti dáva zmysel pracovať pre KELLYS Bicycles, vidieť priamo výsledky našej spoločnej práce a nakoniec si ich ešte vyskúšať na vlastnej koži na spoločnom cyklovýlete, radi sa s Tebou stretneme.Každý životopis starostlivo posúdime a kontaktovať budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pozíciu.
O spoločnosti:
Bavíme sa prácou, sme šialenci do bicyklov. Tí, ktorí štartujú deň dobrou kávou, tvoria pred obedom a brainstormujú s adrenalínom v krvi.

Kellys Bikes, to nie je len komunita, ktorá prepája svety. Keď vstávate ráno s nápadom, ktorý musíte okamžite zdieľať s kolegami. Keď sú kolegovia vašimi parťákmi na víkendové plány. Máme nadšenie pre adrenalín aj odvážne výzvy. Pracovný čas v Kellyse? Pre nás hobby s deadlinom. Tímoví hráči so stratégiou, vášniví organizátori víkendových bicyklovačiek. Baterky si dopĺňame pri jazde lesom, pracovnú inšpiráciu zbierame na strmých zjazdoch.

V bicyklovom svete rastieme už viac než 25 rokov. Za ten čas sme vytvorili medzinárodný tím cyklistických nadšencov, spojili sme európske talenty v Kellys Factory Teame. S hlavou v biznise a srdcom na horách, sme posunuli Kellys Bike zo Slovenska do 35 krajín.

Na začiatku bola požičovňa bicyklov a dvaja mladí bratia, ktorí nosili v hlave až príliš odvážny nápad. Produkovať svetové bicykle na Slovensku, bol v tej dobe vzdialený sen. Kellys Bike vyrástol za štvrťstoročie na firmu, ktorú poznajú jazdci po celom svete, predal tisícky bicyklov a vybudoval firmu, o ktorej len málo ľudí vie, že je slovenská.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
16.1.2018
Počet videní:
218