Úvod > Ponuka práce > Marketing, reklama, PR > Marketing Koordinátor - Bicykle

Marketing Koordinátor - Bicykle

Pracovná oblasť:
Marketing, reklama, PR
V meste:
Piešťany
Možný termín nástupu:
dohodou
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Čo v KELLYS BIKE tíme získaš?• Najdôležitejší je pre nás vynikajúci tím a pohodové pracovné prostredie. Ty sa staneš jeho súčasťou.

• Budeš pracovať pre dynamickú slovenskú športovú značku, ktorá je úspešná po celom svete.

• Vďaka neformálnym vzťahom a nášmu záujmu o Teba, budeš s nami rásť. Osobnostne, odborne a časom aj kariérne.

• Svoj čas využiješ efektívne, preto máš u nás možnosť čiastočne flexibilnej pracovnej doby.

• Automaticky získaš zľavy na naše bicykle a iné produkty. Bicyklová sezóna je v plnom prúde!

• Určite Ťa potešia aj koncoročné odmeny v závislosti od našich spoločných výsledkov.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Ak ti dáva zmysel pracovať pre KELLYS Bicycles, vidieť priamo výsledky našej spoločnej práce a nakoniec si ich ešte vyskúšať na vlastnej koži na spoločnom cyklovýlete, radi sa s Tebou stretneme.Každý životopis starostlivo posúdime a kontaktovať budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pozíciu. Odpoveď od nás však dostanú všetci kandidáti.
O spoločnosti:
Bavíme sa prácou, sme šialenci do bicyklov. Tí, ktorí štartujú deň dobrou kávou, tvoria pred obedom a brainstormujú s adrenalínom v krvi.

Kellys Bikes, to nie je len komunita, ktorá prepája svety. Keď vstávate ráno s nápadom, ktorý musíte okamžite zdieľať s kolegami. Keď sú kolegovia vašimi parťákmi na víkendové plány. Máme nadšenie pre adrenalín aj odvážne výzvy. Pracovný čas v Kellyse? Pre nás hobby s deadlinom. Tímoví hráči so stratégiou, vášniví organizátori víkendových bicyklovačiek. Baterky si dopĺňame pri jazde lesom, pracovnú inšpiráciu zbierame na strmých zjazdoch.

V bicyklovom svete rastieme už viac než 25 rokov. Za ten čas sme vytvorili medzinárodný tím cyklistických nadšencov, spojili sme európske talenty v Kellys Factory Teame. S hlavou v biznise a srdcom na horách, sme posunuli Kellys Bike zo Slovenska do 35 krajín.

Na začiatku bola požičovňa bicyklov a dvaja mladí bratia, ktorí nosili v hlave až príliš odvážny nápad. Produkovať svetové bicykle na Slovensku, bol v tej dobe vzdialený sen. Kellys Bike vyrástol za štvrťstoročie na firmu, ktorú poznajú jazdci po celom svete, predal tisícky bicyklov a vybudoval firmu, o ktorej len málo ľudí vie, že je slovenská.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
2.12.2017
Počet videní:
538