Úvod > Ponuka práce > Administratíva > Kreditný analytik

Kreditný analytik

Pracovná oblasť:
Administratíva
V meste:
Piešťany
Možný termín nástupu:
Dohodou
Hlavný
Ponúkame:
Čo vám môžeme sľúbiť? Poskytujeme aj určitú flexibilitu pracovného času, aby sme pomohli zladiť vaše súkromie s prácou. Pokryjeme časť vašich cestovných nákladov cestovným príspevkom alebo dáme príspevok na presťahovanie. Dbáme na vzdelávanie aj osobnostný rozvoj. V rámci individuálneho vzdelávania a tréningového plánu môžete získať najvhodnejšie vzdelávacie aktivity práve pre váš rozvoj, či pôjde o cudzí jazyk, soft skills, hard skills, skúsenosti v komunikácii s rôznymi kultúrami a chápanie ich odlišností. U nás máte možnosť vzdelávať sa po celý život. Akonáhle prejavíte iniciatívu a záujem, máte schopnosti a výsledky, otvoria sa vám dvere k novým výzvam. Prácu strieda zábava a vy sa môžete sa tešiť na Family picnic, Vianočnú party, Letný Kids kemp, Mikulášsky večierok, teambuildingy, športové a relaxačné aktivity, ale aj dobročinné aktivity. Istota a dobrý kolektív boduje v našich prieskumoch spokojnosti zamestnancov na najvyšších priečkach. Na pomocnú ruku sa môžete vždy spoľahnúť.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Dohodou
Ak ste sa v tejto pozícii našli a spĺňate požiadavky, neváhajte a začnite svoju kariéru v ON Semiconductor. Stačí zaslať svoj štrukturovaný životopis v anglickom jazyku na dolu uvedenú adresu.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za ich záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Naše čipy môžete nájsť v spotrebičoch v každej domácnosti, vo výpočtovej technike, v telefónoch, automobiloch a aj vo vesmírnom programe. Ako uznávané centrum zákazníckych služieb, v Piešťanoch zabezpečujeme technickú, marketingovú a obchodnú podporu našich produktov, ktoré sa vyrábajú vo fabrikách v Rožňove p.Radhoštem, ale aj v USA a Ázii. Naši kolegovia vo vývojovom centre v Bratislave, Rožnově pod Radhoštěm a v Brne navrhujú a vyvíjajú polovodičové súčiastky pre svetové automobilky. Či už pracujeme so zákazníkom alebo na vývoji špičkových polovodičových súčiastok, vnímame, že sme súčasťou veľkých spoločných cieľov.

Sme preferovaným partnerom pre energeticky inovatívne riešenia a zároveň kladieme dôraz na životné prostredie a spoločenskú zodpovednosť. Každý z nás, kto má ambície a chuť rásť, má možnosť prijímať nové výzvy v rámci realizácie globálnych projektov.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
18.3.2018
Počet videní:
171