Úvod > Ponuka práce > Služby, remeslá > Kozmetická poradkyňa pre Yves Rocher - Piešťany (OC AUPARK)

Kozmetická poradkyňa pre Yves Rocher - Piešťany (OC AUPARK)

Pracovná oblasť:
Služby, remeslá
V meste:
okres Piešťany
Možný termín nástupu:
ihneď
Hlavný
Ponúkame:
Práca v Yves Rocher je práca pre milovníčku/milovníka kozmetiky, preto budeš nadšená zo 70% zamestnaneckých zliav na naše skvelé produkty. Sme prosperujúca medzinárodná spoločnosť, ktorá ti poskytne zaujímavú a perspektívnu prácu v príjemnom prostredí našich krásnych predajní. Máme toho viac, ale všetko prezradiť nemôžeme :)
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
630btto + variabilna zlozka (viac informacii na pohovore
Pokiaľ Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite prosím svoj životopis spolu s motivačným listom na e-mail vedúcej predajne v Piešťanoch : sk0916@yrvpm.eu

Do Vašej žiadosti o zamestnanie, prosím, uveďte názov pozície a miesto výkonu práce.

Pre veľké množstvo reakcií si dovoľujeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Spoločnosť Yves Rocher bola založená v roku 1959 pánom Yves Rocher. Momentálne je prezentovaná v 90 krajinách po celom svete a má 40 mil. zákazníkov.

Všetky produkty Yves Rocher sú založené na rastlinnej báze, sú vyrobené z ingrediencií z ekologického poľnohospodárstva a sú významné pre svoju efektívnosť a dostupnosť.
Z úcty k prírode a ženskej kráse je firma zapojená do dôležitých ekologických aktivít. Nadácia Yves Rocher doteraz zasadila 62 miliónov stromov a má v pláne zasadiť 100 miliónov stromov do konca roku 2020.

Prečo sa pridať k nám?

Yves Rocher je jednotkou medzi kozmetickými značkami vo Francúzku. Je to spoločnosť, ktorá je súčasťou skupiny 8 značiek, je jedinečná v celosvetovom meradle za spôsob, akým podporuje ženskú krásu a úctu k prírode.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
7.7.2018
Počet videní:
138