Úvod > Ponuka práce > Žurnalistika, polygrafia, médiá > Interný grafik na odd. marketingu

Interný grafik na odd. marketingu

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Žurnalistika, polygrafia, médiá
V meste:
okres Piešťany
Možný termín nástupu:
ASAP
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Čo v KELLYS BIKE tíme získaš?• Môžeš byť hrdý na svoje pracovné zázemie. Sídlime na Slovensku, vyrábame však bicykle a cyklopríslušenstvo pre celý svet.

• Dáme ti priestor uskutočniť dobré nápady, môžeš sa realizovať.

• Záleží nám na firemnej kultúre a každý člen našej bicyklovej rodiny sa podieľa na jej formovaní.

• Ako firma si vážime vzdelanie, budeme investovať do tvojho rozvoja.

• Svoj čas využiješ efektívne, preto máš u nás možnosť čiastočne flexibilnej pracovnej doby.

• Naše produkty dostaneš so zaujímavou zľavou pre teba a tvoju rodinu.

• Určite Ťa potešia aj koncoročné odmeny v závislosti od našich spoločných výsledkov.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
od 1000,- eur (konečná mzda závisí od skúseností)
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Ak ti dáva zmysel pracovať pre KELLYS Bicycles, vidieť priamo výsledky našej spoločnej práce a nakoniec si ich ešte vyskúšať na vlastnej koži na spoločnej akcii, radi sa s Tebou stretneme.Každý životopis starostlivo posúdime a kontaktovať budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pozíciu. Aby sme sa vedeli správne rozhodnúť, potrebujeme vidieť Tvoje portfólio. Veríme, že sa rád pochváliš svojou prácou, preto ho nezabudni priložiť v svojmu CV. Pripoj tiež pár viet o sebe. Ďakujeme.
O spoločnosti:
Bavíme sa prácou, sme šialenci do bicyklov. Tí, ktorí štartujú deň dobrou kávou, tvoria pred obedom a brainstormujú s adrenalínom v krvi.

KELLYS BIKES, to nie je len komunita, ktorá prepája svety. Keď vstávate ráno s nápadom, ktorý musíte okamžite zdieľať s kolegami. Keď sú kolegovia vašimi parťákmi na víkendové plány. Máme nadšenie pre adrenalín aj odvážne výzvy. Pracovný čas v KELLYSE? Pre nás hobby s deadlinom. Tímoví hráči so stratégiou, vášniví organizátori víkendových bicyklovačiek. Baterky si dopĺňame pri jazde lesom, pracovnú inšpiráciu zbierame na strmých zjazdoch.

V bicyklovom svete rastieme už viac než 25 rokov. Za ten čas sme vytvorili medzinárodný tím cyklistických nadšencov, spojili sme európske talenty v KELLYS Factory Teame. S hlavou v biznise a srdcom na horách, sme posunuli Kellys Bike zo Slovenska do 35 krajín.

Na začiatku bola požičovňa bicyklov a dvaja mladí bratia, ktorí nosili v hlave až príliš odvážny nápad. Produkovať svetové bicykle na Slovensku, bol v tej dobe vzdialený sen. KELLYS BICYCLES vyrástol za štvrťstoročie na firmu, ktorú poznajú jazdci po celom svete, predal tisícky bicyklov a vybudoval firmu, o ktorej len málo ľudí vie, že je slovenská.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
7.7.2018
Počet videní:
128