Dispečer

Pracovná oblasť:
Doprava, špedícia, logistika
V meste:
Košický kraj
Možný termín nástupu:
ihneď
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Na danú pozíciu ponúkame:

• Zaujímavé finančné ohodnotenie

• Fixný 13. plat vyplácaný v dvoch splátkach

• Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia

• Príspevok na cestovanie do zamestnania

• Príspevky pri rôznych životných udalostiach a sociálnu výpomoc v prípade núdze

• Ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy

• Odborné zaučenie, vzdelávanie a podporu pri Vašom kariérnom rozvoji
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
O spoločnosti:
Spoločnosť CRH (Slovensko) so sídlom v Rohožníku pôsobí na Slovensku od augusta 2015, keď nadobudla aktíva spoločnosti Holcim (Slovensko) a.s., najvýznamnejšieho výrobcu cementu a spojív na slovenskom trhu s dlhoročnou históriou.

Pod CRH (Slovensko) a.s. patria aktuálne cementárne v Rohožníku a v Turni nad Bodvou, sieť betonární a štrkovní po celom Slovensku, spoločnosť ecorec,s.r.o., najvýznamnejší výrobca alternatívnych palív na trhu, a prepravná spoločnosť Transplus, s.r.o.

Skupina CRH je popredný svetový výrobca stavebných materiálov. Svoj pôvod má v Írsku, pričom pôsobí v 37 krajinách sveta, kde zamestnáva viac než 90.000 ľudí. Je najväčším výrobcom stavebných materiálov v severnej Amerike a treťou najväčšou spoločnosťou svojho druhu vo svete.

Spoločnosť CRH stavia svoju obchodnú stratégiu na hodnotách trvalo udržateľného rozvoja, trvalom raste a rozvoji inovácií. Za svoje úspechy vďačí spoločnosť svojim zamestnancom a jej cieľom je prilákať tie najlepšie talenty z rôznych oblastí. CRH sa svojou personálnou politikou usiluje byť zamestnávateľom prvej voľby vo všetkých krajinách, kde pôsobí.

Viac informácií nájdete na stránke www.crhslovakia.com.

Poskytnutím svojich osobných údajov zahrnutých do životopisu dáva odosielateľ súhlas s ich spracovaním a uchovaním v personálnej databáze spoločnosti CRH (Slovensko), a.s., Rohožník 906 38, IČO 00214973 v plnom rozsahu, v súlade so Zákonom č. 122/2013 Zb., a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
23.2.2018
Počet videní:
2