Dispečer

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Administratíva
V meste:
Piešťany
Možný termín nástupu:
ASAP
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Disponujeme rozmanitým motivačným odmeňovacím systémom, ktorý zohľadňuje aj individuálne nasedenie zamestnancov a prístup k práci.

Všetky pracovné pozície sú pre nás rovnako dôležité uvedomujúc si silu kolektívu.

Naši zamestnanci majú u nás možnosť kariérneho rastu a odborného vzdelávania.

Naša neformálna firemná kultúra vytvára predpoklad pre pestovanie pracovných vzťahov a umožňuje sa nám stretávať na rôznych spoločných akciách a podujatiach aj mimo pracovného času.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Svoju žiadosť a profesijný štruktúrovaný životopis môžete zaslať aj e-mailom alebo poštou na nižšie uvedené kontakty.
Na pohovor budú ďalej kontaktovaní a pozvaní len vybraní uchádzači v lehote do troch týždňov od doručenia žiadosti o zamestnanie. V prípade, že sa Vám v danom termíne neozveme, ešte raz Vám ďakujeme za prejavený záujem.
V žiadosti uveďte súhlas s evidovaním osobných údajov v personálnej databáze BK skupiny.
O spoločnosti:
Skupina BK na základe svojich dlhoročných skúseností prináša svojim klientom komplexné a efektívne riešenia v oblasti technológií budov v súlade s európskymi a svetovými štandardmi. Skupina má viac ako 20 ročnú históriu a svoje služby poskytuje okrem Slovenska aj na zahraničných trhoch, a to primárne v Rumunsku, Alžírsku a v Čade.
Skupina BK je tím pozostávajúci z viac ako 300 odborníkov a špecializuje sa na poskytovanie komplexných služieb v oblasti technického zariadenia budov a na poskytovanie služieb v oblasti facility manažmentu so zameraním na technickú správu nehnuteľností. Cieľom je poskytovať komplexný balík činností a služieb pre klientov z komerčného, administratívneho, industriálneho a verejného sektora.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
12.10.2017
Počet videní:
40