Dispečer

Pracovná oblasť:
Doprava, špedícia, logistika
V meste:
okres Žilina
Možný termín nástupu:
01.08.2018
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Čo Ti ponúkame?

- pracovnú zmluvu priamo pod spol. Kofola a.s.

- výplatu podľa odpracovaných hodín vždy vo výplatnom termíne

- motivujúce finančné ohodnotenie

- zabezpečenie stravovania/stravné poukážky nad rámec zákonného príspevku

- čerpanie benefitov zo sociálneho fondu (príspevok na dopravu do zamestnania, pitný režim, zájazdy pre zamestnancov, odmena pri významných životných udalostiach a jubileách osobných i pracovných, príspevok na rekreáciu zamestnancov, multisport card a iné...)

- skvelý kolektív
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
základná mesačná mzda 700€ brutto + prémiová zložka
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Na výberové stretnutie pozveme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a poslali svoj životopis podľa definovaných podmienok. Vybraných kandidátov budeme pozývať na stretnutie telefonicky. Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Ďakujeme za pochopenie.
O spoločnosti:
Sme Kofola.

Vyrábame nealkoholické nápoje so starostlivosťou a s láskou, a to hneď v siedmich závodoch na piatich trhoch strednej a východnej Európy. Do našej rodiny patrí vyše 1 900 Kofolákov, ktorí nám pomáhajú meniť svet k lepšiemu, žiť zdravo a stále hľadať nové cesty.

Sme hrdí na to, že vyrábame Kofolu, tradičný československý kolový nápoj s originálnou receptúrou. Pod krídla Kofoly ČeskoSlovensko patrí tiež pramenitá voda Rajec, sirupy Jupí a detské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy UGO, energetický nápoj Semtex a ďalšie tradičné československé značky. V Poľsku fičí napríklad naša Hoop Cola alebo ovocné sirupy Paola, no tým to zďaleka nekončí. Najnovším prírastkom do rodiny Kofola sú slovinské minerálky Radenska.

V licencii vyrábame a distribuujeme RC Colu, Oranginu a Pickwick. Máme radosť, že sme výhradným distribútorom značiek Evian, Badoit a Rauch pre Slovenskú a Českú republiku.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
7.7.2018
Počet videní:
130