Úvod > Ponuka práce > Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo > Čašník/servírka - ubytovanie a jazykové kurzy hradené zamestnávateľom

Čašník/servírka - ubytovanie a jazykové kurzy hradené zamestnávateľom

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo
V meste:
Piešťany
Možný termín nástupu:
hned
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Zamestnávateľ poskytuje UBYTOVANIE pre zamestnancov ZDARMA, rovnako možnosť zdokonalovania sa v cudzích jazykoch poskytovaním plne hradených jazykových kurzov. Na výber sú 4 cudzie jazyky; angličtina, nemčina taliančina a ruština.Po ÚSPEŠNOM uplynutí skúšobnej doby je zamestnávateľom zabezpečená pracovná uniforma a garantované zvýšenie platu. Stravovanie je zabezpečené.ADELI Medical Center je medzinárodne prosperujúca spoločnosť s prevažne zahraničnou klientelou. Zamestnávateľ preto dbá na kvalitu poskytovaných služieb nielen pre svojich hostí ale aj zamestnancov. Priateľský tím, možnosť kariérneho rastu nielen v oblasti gastronómie a veľa iného.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
700 Eur /podla typu kandidatov, ich skusenosti, vzdelania a jazykovych znalosti
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
O spoločnosti:
ADELI Medical Center je s 300 kvalifikovanými spolupracovníkmi jedným z vedúcich špecializovaných inštitútov pôsobiacich v oblastiach neurológie, liečebnej rehabilitácie, fyzioterapie, reumatológie, balneológie, klinickej logopédie a intenzívnej medicíny.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
21.5.2018
Počet videní:
1