Úvod > Festivaly > HANIČKA A MURKO - KONCERTNÉ TURNÉ JESEŇ 2019

HANIČKA A MURKO - KONCERTNÉ TURNÉ JESEŇ 2019

Dalšie akcie v kategórií

HANIČKA A MURKO - KONCERTNÉ TURNÉ JESEŇ 2019
Dátum:
26.10. - 26.10.2019
Čas konania:
16:00
Názov:
HANIČKA A MURKO - KONCERTNÉ TURNÉ JESEŇ 2019
Miesto:
Alexandra Dubčeka 2400/27
Usporiadateľ
MsKS - Malá scéna, Piešťany
Popis akcie:
Hanička a Murko - Koncertné turné JESEŇ 2019
Hanička a Murko vyrážajú na svoje jesenné koncertné turné k novému CD “Pesničky pre škôlkarov 2”! Malá speváčka Hanička a jej kocúrik Murko sú obľúbené bábky. Deti ich poznajú z YouTube, z Detskej televízie RiK, z CD a DVD, ale aj zo živých koncertov. Po úspešnych turné na jeseň 2018 a na jar 2019 pre vás pripravili už tretie samostatné turné, tentokrát v 19 mestách po celom Slovensku!
Predstavenie Haničky a Murka je kombináciou živého a dynamického koncertu a bábkového divadla. Deti sa môžu vyjašiť a pri tanci použiť aj rôzne rekvizity, napr. farebné šatky, strapce či hrkajúce vajíčka. Spoločne s Haničkou a Murkom si zaspievame obľúbené hity z prvého CD (ako napr. Autá, Slniečko, Ika-tika-gymnastika), ale predstavia vám aj nové pesničky z druhého CD (napr. Princezné, Hasiči, Mačiatka a ďalšie).
Bábky vedú profesionálni bábkoherci. Do koncertného vystúpenia sú okrem Haničky a Murka aktívne zapojení aj dvaja speváci. Sú zároveň aj v role animátorov - sprevádzajú deti a aktívne ich zapájajú do tancovania a spievania, aby si vystúpenie naplno užili. 
Hrajú:
Veronika Horňáková, Natália Kajzerová, Igor Švaňa, Alžbeta Kamenská, Michal Zeman
Predstavenie trvá 60 minút a po jeho skončení nasleduje spoločné fotenie s Haničkou a Murkom a ich veľkými kamarátmi. Každé dieťa dostane ako darček nálepku Haničky a Murka. Ak si zakúpite nové CD “Pesničky pre škôlkarov 2”, Hanička a Murko vám ich podpíšu (škôlkarka Hanička aj kocúrik Murko si už nacvičili svoj podpis:).
Predstavenie je určené pre malé deti - predovšetkým v škôlkarskom veku. Zabavia sa však aj staršie deti a tiež dospelí.
Cena vstupenky:              
6 eur / osoba
Každý návštevník musí mať platnú vstupenku (dospelý aj dieťa staršie ako 1 rok).
Deti do 1 roka majú vstup zdarma (bez nároku na miesto na sedenie).
Zľavy:
ZŤP deti a ich sprevádzajúca osoba platia zľavnené vstupné 1 euro / osoba.
 
Každé dieťa dostane k zakúpenej vstupenke ako darček roksové lízatko s kocúrikom Murkom!
V prípade, že sa vstupenky nevypredajú v predpredaji, bude možné ich zakúpiť na mieste podujatia. Vstup do foyer: 30 minút pred predstavením.
Čauky-mňauky kamoši! Tešíme sa na vás!
Aktuálne informácie o aktivitách Haničky a Murka sú dostupné na Facebooku a Instagrame (@hanickaamurko). Videá Haničky a Murka je možné vidieť na YouTube.
Objednať cez TicketPortál