Úvod > Firmy > MM weld, s. r. o. Salón krásy Vráble

Fotomladenie

Prevratná technológia intenzívneho pulzného svetla ( IPL) doplnená navyše rádiofrekvenčným prúdom (RF) ponúka radikálne zlepšenie pokožky s nízkym rizikom a žiadnymi pooperačnými obmedzeniami!

Fotomladenie sa najčastejšie vykonáva na tvári, ale vhodné je aj oblasť dekoltu a horná časť rúk až po predlaktie. Je to takzvaný bezbolestný face lifting – vypnutie pokožky). Výrazne mení celkový vzhľad tváre, a preto sú klienti mimoriadne spokojní. Omladzuje starnúcu a slnkom poškodenú pokožku. V súčasnosti je to jedna z najúspešnejších metód v oblasti estetickej medicíny.

Fotoomladenie sa veľmi účinne vykonáva v kombinácii s rádiofrekvenciou. Intenzívne pulzné svetlo (IPL) a rádiofrekvencia (RF) oddelene, majú pri ošetreniach len obmedzenú efektívnosť. Keď sa skombinujú, ponúkajú mimoriadne bezpečnú a efektívnu metódu fotorejuvenizácie. V súčasnosti je kombinácia IPL a RF jediným spôsobom, ktorý umožňuje presne kontrolovať tepelné ovplyvňovanie cielenej oblasti počas zákroku. Širokospektrálne svetlo ovplyvňuje povrchové pigmentačné zmeny, rozšírené póry a drobné kožné cievky. Doplnením o prehriatie hlbokých častí, ktoré zabezpečí práve vysokofrekvenčný elektrický prúd, možno výrazne ovplyvňovať všetky kozmetické chyby, ktoré sa nachádzajú v hlbších častiach pokožky a taktiež kolagén, čím sa zvýši tonus pokožky a vypnú sa aj drobné vrásky.

Všetky procesy prebiehajúce v ľudskej pokožke si vyžadujú určitý čas a na dosiahnutie žiadaného efektu aj opakovanú terapiu. V závislosti od počtu a náročnosti individuálnych kožných problémov sa odporúča 4 - 6 zákrokov. Medzi ošetreniami musia uplynúť minimálne 3-4 týždne.

Dátum zverejnenia: 8.6.2018